top of page

Exteriérové produkty

Dovolte nám proměnit Vaše sny ve skutečnost.

pergola_kladno.jpg

Varianta, jak dodat své zahradě, domu, novou dimenzi. Pomůže vytvořit další úroveň bydlení, prodloužit obytný prostor domu a vylepšit tak radost z bydlení.

sit_proti_hmyzu.jpg

Užijte si zejména léto u otevřených oken, ale i dveří. Vybírat můžete pevné, pantové, rolovací, posuvné nebo plisse sítě. Každý otvor lze vybavit sítí proti hmyzu.

stineni_pergol.jpg

 Moderní alternativa, jak se ochránit terasou před slunečními paprsky, nepřízní počasí, nebo jak regulovat klima ve své pergole.

predokenni_rolety.jpg

Základní a účinné řešení, jak se ochránit před slunečním zářením, ale i proti nadměrnému hluku z venku. Efektivní řešení úspory nákladů za vytápění a zabezpečení nemovitosti proti vloupání. Zajišťují klidný spánek v úplné tmě.

screenove_rolety.jpg

 Dodávají nemovitosti moderní a nadčasový vzhled a to s výjimečnou funkcí, kdy nejste vidět, ale vidíte ven. Zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření a  průniku tepla, ale zároveň zabezpečují dostatek přirozeného světla v interiéru.

slunecni_plachty.jpg

Produkty s rostoucí oblibou, díky své funkčnosti a nadčasovému designu. Svou konstrukcí jsou uzpůsobeny i pro velká prostranství a pomůže vytvořit designově zajímavá stinná místa lákající k příjemnému posezení.  Nabízí mnoho variant řešení individuálního stínění.

venkovni_zaluzie.jpg

Nejpoužívanější forma stínění a zároveň téměř nejúčinnější ochrana před teplem v horkých letních měsících.  Naklopením lamel můžete nejen větrat, ale i regulovat množství světla v interiéru. Venkovní  žaluzie Vám efektivně sníží náklady spojené s provozem klimatizace.

markyza.jpg

Dopřejte si možnost zastínění terasy, zahrádky, nebo balkónu. Nabídnout můžeme kazetové, kloubové a boční markýzy, které mohou být doplněny slunečním, větrným nebo otřesovým čidlem, které zajistí vytažení nebo zatažení látky dle aktuálního počasí. Vybírat můžete z velkého množství akrylových látek, lakované konstrukce ve všech odstínech RAL a ručním nebo elektrickým ovládáním.

garazova_vrata.jpg

Garážová rolovací vrata

Nabízejí minimalistické řešení oproti sekčním garážovým vratům svou malou náročností na montážní prostor. Lamely jsou zateplené PU pěnou.

Splňte si svůj sen. 
Kontaktujte nás ještě dnes. 

bottom of page